Sprzątanie firm i biur - usługi sprzątające Warszawa

Profesjonalny serwis sprzątający i usługa na wysokim poziomie

BRUDNY HARRY to firma sprzątająca, która oferuje kompleksowe usługi sprzątania firm i biur oraz utrzymania czystości w Państwa miejscu pracy. Nasze usługi są wykonywane z myślą o wysokich wymaganiach każdej z firm. Rozumiemy, jak trudno jest znaleźć na rynku profesjonalny serwis sprzątający, dlatego dokładamy wszelkich starań, by w pełni spełnić Państwa potrzeby. Sprzątanie biura jest tym, na czym znamy się najlepiej. Mamy wspólny cel – zachowanie wyglądu Państwa biura na tym samym poziomie, jaki prezentowało w pierwszym dniu oddania go do użytku. Ofertę naszych usług kierujemy w szczególności do klientów indywidualnych i biznesowych, działających na terenie miasta Warszawa.

sprzątanie firm i biur w warszawie
usługi sprzątania warszawa

Sprawdzone usługi sprzątania biur

Nasza misja to zrewolucjonizowanie branży firm sprzątających w kraju i wprowadzenie w niej nowych standardów. Zmiany te dotyczą obszarów związanych z jakością wykonywanej usługi sprzątania biur oraz kwestii zapewniania personelowi sprzątającemu nowoczesnych i godnych warunków pracy. Warszawa to miasto możliwości, a nasza prężnie rozwijająca się firma zaprasza Państwa do stałej współpracy. Budujemy sieć profesjonalnych usług i firmę, która doskonale zna i potrafi spełnić potrzeby swoich klientów.

Dobre firmy sprzątające charakteryzują się dużym zakresem oferowanych usług, punktualnością i przede wszystkim efektywnością. BRUDNY HARRY jest firmą sprawdzoną i gwarantującą wysoką jakość porządkowania i czyszczenia wszystkich powierzchni. Dbamy o to, by efekty naszej pracy sprawiały przyjemność i komfort pracownikom Państwa firmy. Z nami wreszcie można w pełni skupić się na pracy – nie na sprzątaniu.

BRUDNY HARRY – firma sprzątająca biura – Warszawa

Miejsce pracy jest najlepszą wizytówką każdej firmy. Firma utrzymująca w czystości biura w Warszawie, czy to będą duże powierzchnie biurowe czy sale konferencyjne, musi zadbać o to, by pomieszczenia lśniły czystością i pozwalały na komfortową pracę. Utrzymanie porządku jest kluczowym elementem, jeżeli chcemy zrobić dobre wrażenie na partnerach, gościach i swoich pracownikach. Posiadamy bogate doświadczenie w świadczeniu usługi sprzątania biur, ale nasza firma zajmuje się także utrzymaniem czystości kamienic, apartamentów, bloków, dużych powierzchni i innych lokali użytkowych.

BRUDNY HARRY przykłada wyjątkową wagę do wyboru środków czyszczących. Chcemy, aby Państwa meble biurowe były idealnie czyste i nie nosiły śladów po czyszczeniu. Dzięki naszemu doświadczeniu, doskonale wiemy, które preparaty nadają się do czyszczenia nowoczesnych ekranów, delikatnych mebli oraz lustrzanych powierzchni.

pracownik firmy sprzątającej biura/>
</div>
</div>
</div>
<div class=
mycie podłogi

Sprzątanie biur i firm w Warszawie

Wszystkim naszym klientom zapewniamy idealny porządek w miejscu pracy, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że tylko w czystym i zadbanym miejscu, pracownicy czują się dobrze i pracują na najwyższych obrotach. Bez względu na to, czy są Państwo właścicielem wielkiego open space, niewielkiego biura, apartamentów czy innych lokali, nasza firma BRUDNY HARRY, wszystkim swoim klientom gwarantuje usługi na najczystszym poziomie. Wycena usługi zależy od rodzaju i wielkości powierzchni oraz częstotliwości wykonywanych prac. Przygotujemy ją po konsultacji z Państwem. W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu.

Wszystkim naszym partnerom oferujemy:

  • SPRZĄTANIE (STAŁE, OKRESOWE, JEDNORAZOWE)
  • BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA I PRZYGOTOWANIE WYCENY
  • INDYWIDUALNIE USTALENIE ZAKRESU PRAC I OBOWIĄZKÓW PODCZAS ROZMOWY KONSULTACYJNEJ Z KLIENTEM

Show Comments