Sprzątanie mieszkań i domów Warszawa

Nie masz czasu na porządki? Zadzwoń do nas!

Firma sprzątająca BRUDNY HARRY, posiada bogate doświadczenie w sprzątaniu domów, mieszkań i apartamentów. Doskonale wiemy, ile czasu zajmuje gruntowne uporządkowanie i wyczyszczenie wszystkich powierzchni. Nasze usługi sprzątania mieszkań i domów świadczymy na terenie miasta Warszawa i jego okolic. Oferujemy darmowy dojazd do klienta. Z nami z pewnością zaoszczędzą Państwo na wysokiej jakości usługach, efektach oraz cennym czasie. Jeżeli chcemy, aby praca została wykonana dobrze, a okna lśniły, warto pomyśleć o zatrudnieniu profesjonalistów.

Posprzątamy Twój dom!

Zastanawiasz się, czy sprzątanie domu lub mieszkania jest usługą odpowiednią dla Ciebie? W dużych mieszkaniach i domach, co jakiś czas warto przeprowadzić generalne porządki. Możesz spędzić wolny weekend na pucowaniu okien, lub oddać się w ręce Brudnego Harrego i relaksować się w lśniących czystością pokojach. Planujesz dużą imprezę rodzinną? Możemy pomóc przygotować dom na wizytę gości oraz posprzątać po ich wyjeździe. Ty będziesz miał czas cieszyć się ich obecnością i nie stracisz cennego czasu na rozmyślanie o porządkach.

sprzątanie domów i mieszkań warszawa
firma sprzątająca mieszkania

Firma sprzątająca mieszkania – jak ją wybrać?

Sprzątanie mieszkań na obszarze Warszawy, wymaga zatrudnienia sprawdzonej i godnej zaufania firmy. Warto przed wyborem usługodawcy sprawdzić opinie o nim, zadzwonić i wypytać o wszystkie nurtujące nas kwestie, poprosić o spotkanie, a nawet rekomendacje innych klientów. Podczas wyboru firmy, istotny jest również zakres oferowanych usług. Brudny Harry i jego pracownicy zawsze dokładnie ustalają zakres sprzątania razem z Tobą. Dopasowujemy się do Twoich życzeń i potrzeb.

W ramach naszej oferty gwarantujemy profesjonalne wykonanie prac, znakomitą jakość usług oraz bezpieczeństwo. Firma sprzątająca mieszkania, takiej klasy jak Brudny Harry, zapewnia użycie bezpiecznych środków czystości, zabezpieczenie mebli oraz całego naszego gospodarstwa domowego na czas porządków.

Szybka pomoc – sprzątanie domów i mieszkań – Warszawa

Do często zlecanych nam, jako firmie sprzątającej usług, należy między innymi sprzątanie mieszkań. Dom to nasza enklawa intymności. Chcemy czuć się w nim pewnie i komfortowo. Szanujemy Twoją prywatność, dlatego sprzątanie domów to odpowiedzialne zajęcie, do którego podchodzimy bardzo poważnie. Jedynym zauważalnym śladem naszej obecności będzie nieskazitelny porządek, jaki pozostawi po sobie nasza firma sprzątająca.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę i rabaty:

  • SPRZĄTANIE (STAŁE, OKRESOWE, JEDNORAZOWE)
  • DOJAZD oraz ŚRODKI CZYSTOŚCI GRATIS!
  • RABATY DLA OSÓB WYBIERAJĄCYCH STAŁE SPRZĄTANIE

Sprzątanie mieszkań obejmuje prace podstawowe, ale na życzenie klienta możemy zapewnić również rozszerzenie usługi o kolejne czynności. Poza standardowym sprzątaniem mieszkań nasza oferta może objąć także mycie okien, pranie dywanów, chodników, wykładzin, mebli tapicerowanych oraz tapicerek samochodowych (podsufitki, foteli, boczków, podłogi, bagażnika). Pełna lista usług znajduje się na stronie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i wcześniejszej rezerwacji.

mieszkania w warszawie

Show Comments